Osiągnięcia

Walki Główki

27
26
16
1
0
Walk
Zwycięstw
Przez nokaut
Porażek
Remisów

2016

data przeciwnik lokalizacja wynik
17 września Oleksandr Usyk Ergo Arena, Gdańsk, Polska
WBO World cruiserweight title
Przegrana (UD)
16 kwietnia Steve Cunningham Barclays Center, Brooklyn, New York, USA
WBO World cruiserweight title
Wygrana (UD)

2015

data przeciwnik lokalizacja wynik
14 sierpnia Marco Huck Prudential Center, Newark, New Jersey, USA
WBO World cruiserweight title
Wygrana (KO)
31 stycznia Nuri Seferi Toruń, Polska Wygrana (UD)

2014

data przeciwnik lokalizacja wynik
18 października Thierry Karl Nowy Dwór Mazowiecki, Polska
WBO Inter-Continental cruiserweight title
Wygrana (UD)
28 czerwca Ismail Abdoul Hala na Podpromiu, Rzeszów, Polska Wygrana (TKO)

2013

data przeciwnik lokalizacja wynik
14 grudnia Varol Vekiloglu Wałcz, Polska
WBO Inter-Continental cruiserweight title
Wygrana (TKO)
19 października Richard Hall Kopalnia Soli, Wieliczka, Polska Wygrana (TKO)
20 kwietnia Taylor Mabika Hala na Podpromiu, Rzeszów, Polska Wygrana (UD)

2012

data przeciwnik lokalizacja wynik
17 listopada Matty Askin Hotel Hilton, ul. Grzybowska 63, Warsaw, Polska
WBO Inter-Continental cruiserweight title
Wygrana (KO)
18 sierpnia Felipe Romero Amfiteatr, Międzyzdroje, Polska
Polish International cruiserweight title
Vacant WBO Inter-Continental cruiserweight title
Wygrana (TKO)
17 marca Ismail Abdoul Krynica Zdrój, Polska Wygrana (UD)

2011

data przeciwnik lokalizacja wynik
3 grudnia Konstantin Semerdjiev Hotel Hilton, ul. Grzybowska 63, Warszawa, Polska Wygrana (TKO)
14 października Paata Berikashvili Kopalnia Soli, Wieliczka, Polska Wygrana (RTD)
18 sierpnia Roman Kracik Amfiteatr, Międzyzdroje, Polska
Vacant Polish International cruiserweight title
Wygrana (TKO)
2 kwietnia Levan Jomardashvili Hala Łuczniczka, ul. Toruńska 59, Bydgoszcz, Polska Wygrana (RTD)

2010

data przeciwnik lokalizacja wynik
12 czerwca Patrick Berger Krynica Zdrój, Polska Wygrana (TKO)
7 marca Remigijus Ziausys Hotel Hilton, ul. Grzybowska 63, Warszawa, Polska Wygrana (UD)
6 lutego Jonathan Pasi Hala na Podpromiu, Rzeszów, Polska Wygrana (TKO)

2009

data przeciwnik lokalizacja wynik
20 grudnia Josip Jalusic Hala Sportowa OSiR, ul. Westfala 3A, Grodzisk Mazowiecki, Polska Wygrana (TKO)
20 września Lukasz Rusiewicz Hala ICSiR, ul. Długa 44, Józefów, Polska Wygrana (PTS)
18 sierpnia Kaspars Ozolins Amfiteatr, Międzyzdroje, Polska Wygrana (KO)
31 maja Jevgenijs Andrejevs Hala CeSiR, ul. Warszawska 45, Warka, Polska Wygrana (PTS)

2008

data przeciwnik lokalizacja wynik
14 grudnia Anton Lascek Hala Włókniarza, ul. Antoniukowska 60, Białystok, Polska Wygrana (KO)
7 listopada Dariusz Balla Kopalnia Soli, Wieliczka, Polska Wygrana (TKO)
26 października Klaids Kristapsons ul. Dwóch Mieczy, Rembertów, Polska Wygrana (UD)
3 października Mariusz Radziszewski Hotel U Pietrzaków, ul. Lipowa 20, Zielonka, Polska Wygrana (PTS)

UD - Unanimous decision | KO - Knockout | TKO - Technical knockout | RTD - Corner retirement | PTS - Points decision